Początki The Kraków Roastery...

The Krakow Roastery Kawa

Marka The Krakow Roastery to wspólna inicjatywa nas, trójki przyjaciół (trzech ziarenek kawy), będąca definicją tego, kim jesteśmy. Nasza firma, 3Beans, powstała z zamiłowania do kawy i chęci wykorzystania tej pasji w stworzeniu zrównoważonego biznesu, w którym jakość jest zawsze na pierwszym miejscu.

Misja założonej w 2019 r. The Krakow Roastery jest prosta - chcemy pokazać naszym klientom, jak dobra może być “prawdziwa” kawa produkowana ze świeżo palonych ziaren, dostępna dla każdego, we wszystkich odmianach, wypalana zgodnie z najwyższymi standardami, z pasją, miłością, i dbałością o detale w każdym aspekcie naszej działalności.

Naszą kawę produkujemy we własnej palarni na obrzeżach Krakowa. W produkcji używamy autorskich mieszanek i receptur, natomiast szeroka wiedza i doświadczenie naszego współzałożyciela i roastmastera Artura jest gwarancją tego, że nasza kawa jest najlepszą w swojej klasie.

Artur jest absolwentem Akademii Bazzara z Triestu we Włoszech (od ponad trzech wieków Triest jest włoską stolicą kawy), a jego wiedza i doświadczenie jest sercem naszej firmy. Uczył się i szkolił pod okiem synów legendarnego Dionisio Bazzary, jednego z najlepszych rzemieślników kawy.

Wykorzystując zdobytą ​​wiedzę wprowadzamy na polski rynek produkt, dzięki któremu możemy dzielić się naszą pasją i pokazać jak wielką przyjemnością jest picie dobrej kawy.

Zadaniem, które postawiliśmy sobie tutaj na naszym blogu oraz w naszym comiesięcznym biuletynie, jest przekazanie tej wiedzy Tobie, naszemu czytelnikowi. Ponieważ rozpoczynamy rok 2020, który jest pierwszym pełnym rokiem naszej działalności, zachęcamy do zapisania się i dołączenia do nas w tej magicznej podróży do świata kawy i naszej edukacyjnej misji zgłębiającej tą fascynującą dziedzinę!